Hodnocení

Komentáře

anita
nechápu co tohle dělá ve finále :-(
pajja76
Jasný vítěz (né dělám si srandu)toto je pokus o fotografii
joutsen
no pokud je to úplně první pokus, tak to není tak strašné... ale rád bych viděl fotky, které byly horší než tohle :-)
lol
chápu co tohle dělá ve finále toto!!!!!:::::VE FINÁLE JE VĚTŠINA FOTEK VELICE KÝČOVÁ A FÁDNÍ NĚKDY I V MALÉM ROZLIŠENÍ A POD NA NOVU A POD SE.. PROTOŽE TU NEJDE O PODAŘENOST FOTKY ALE O TY PODPRŮMĚRNÉ PROTOŽE :většina lidí si řekne toto:" Takový fádní foto,... to mám mnohem lepší.."a uploadujou svoje foto a to má nova za cíl zaujmout ale nic s toho takže si to strčte nekam.
lukasus85
moje řeč
photofreek
lukasus : ty loudile o hlasy, zdrž se radši komentářů :-) lol: nejspíš to bude tím, že tam nejsou ty tvoje fotky, že jo? :-)
m.florian
tento web měl hodnotit ty nešjlepši fotografie ale propadl se až někam kde soutěžní kola vyhrávají rodinné fotky v mizerném rozlišení a kvalitě které jejich majtelé umístily na web 5 min. před půlnocí. administrátoři by se měli zamislet nad nějaky normalnim systémemn hodnocení fotografií, protože když se dostane do finále mizerná fotka z mobilu tak to je opravdu na nic. zajimalo by mě co budou dělat výherci se zrcadlovkou byť za cca. 20 000 když foti něco takového.
m.florian
tento web měl hodnotit ty nešjlepši fotografie ale propadl se až někam kde soutěžní kola vyhrávají rodinné fotky v mizerném rozlišení a kvalitě které jejich majtelé umístily na web 5 min. před půlnocí. administrátoři by se měli zamislet nad nějaky normalnim systémemn hodnocení fotografií, protože když se dostane do finále mizerná fotka z mobilu tak to je opravdu na nic. zajimalo by mě co budou dělat výherci se zrcadlovkou byť za cca. 20 000 když foti něco takového.
m.florian
omlouvam se ale seka sě mě internet tak promiňte za dvojí příspěvek
kangasero
pan(paní) fotograf(ka) měl(a) náhodou v ruce foťák,zakopnul(a) a bác ho!ozvalo se cvak!a snímeček byl na světě:))
digicat
zero
giterfarsroom
souhlasim z lol em je to na hovn.
giterfarsroom
jo a taky by mě zajimalo co s tou zrcadlovkou bude dělat jedině že by ju prodal jinak mu bude na nic víc než na velký ......
crazy horse
Svým posledním rozhodnutím organizátoři tuhle zvláštní (foto???)soutěž definitivně pohřbili At žijí fialové alpy :-)
limba
jo to mas pravdu,fakt nevim co by s tou zrcadlovkou delal,jeste by mu spadla do vody :-)
Martin
Par pivecek a je to pekny :o)) Hruza....
romankozak
kangasero: hlavně že se nenapíchl(a) na ten prut :)
pajja76
Co se sakra děje tady už nemá nikdo soudnost myslím že autoři finálových fotografií by měli mít tu hrdost a svá díla vymazat.Bojkotovat tuto soutěž je jediná správná věc.Já osobně zde končím a přecházím na konkurenční web.Pozdravy všem fotoamatérům Pavel Cvejn.
sarce1
Tady mi nějak uniká, co tím autor chtěl vyjádřit, no, možná mi to jen "nemyslí", ale foto asi není do žádného "finále"..
hombre
20:37 88 hlasů
romankozak
sarce1: v tom případě by záchvat nemyšlení museli mít všechni :) Autor tím chtěl vyjádřit maximálně to, že jde "vyhrát" i s fotkou, která naprosto nic nevyjadřuje :)
hombre
bodový stav setrvalý
divílek
22:19 100 hlasů
rejpal
co je na tom rybníku zvláštního,asi ten prut
Martin
Pripoji - hlasuje - odpoji a tak to jde dokola. Fotka desna a nechapu, jak to muze vubec projit vyhercum...
Petr L
Geniální foto, asi nekdo zakop a přitom se to vyfotilo...čtvrtek 24:00 je tu 116 hlasů. Tadle soutěž a finálové kolo to he hrůza hrůz, fotografové zahazují foťáky a rvou si vlasy když vidí to, co je reprezentací 2 měsíců této pseudo soutěže ve stylu NOVA !!! Gratuluji!
Jery
tak tohle je vazne zajimavy,tady mame podvodnicka!! za noc teto fotce pribylo sedesat kladnych hlasu a vsem 60 zapornych hlasu!!!
hombre
7:O7 180/3,11 hlasy +75 body -0,87
hombre
oprava body +0,87 :-)
lori
no tak tohle je hodne vtipný, nejhnusnější fotka z celýho finále, za hodinu jí přibyde 30 hlasů (8:15 - 209 hlasů) a má nejvyšší hodnocení??? Ať žijí klikači
hackies
super... mame tu potopu po rozlitem rybniku :) fotka mozna ani ne do domaciho alba, sorry
semtex
bla , bla , bla :-)
Leny
hnus a jeste podvodem naklikany!!!
mm
No tak jestli tohle vyhraje, tak to bude jenom třešnička na dortu téhle "soutěže". No docela to Nově přeju, to by byla fakt vizitka.
joker
je NAPROSTO jedno co z těch finálovývh hrůz vyhraje :-)
Arachna
Od kdy je rybolov vodní sport? Mě tam vždy přišlo zásadní to slovo LOV :D To můžem za vodní sport pokládat i skoky na gumě,to se dělá taky na přehradách:D
joker
tohle je ale podvodný rybolov a tím pádem patří k vodním sportům asi :-) vodník nebo podvodník, že jo? :-)
ali
koukam,ze autor po proklikane noci nejspis spi...To jsem zvedava, jestli zitra rano taky bude tahle fotka na 1. miste a ostatni pekne ohodnocene stovkou půl hvezdicek :-)
hombre
17:23 282/2,64 body -0,47 hlasy +102
ilusionista
měli by tu trapnou soutěž zrušit,všechno co vyhrálo bylo nefér,to snad vidí i slepej že je to kýč a vůbec nechápu kam zmizely všechny ty fotky s vysokým ohodnocením a vyhráli lidé co měli méně bodů
ironic
nazvat tohle kýčem je bohapustá pitomost, kýč je aspo kýčovitý, tohle je totálně nijaké
hombre
23:40 322/2,58 body -0,06 hlasy +40
hombre
5/9/2009 21:30 367/2,59 body +0,01 hlasy +45
ubuntu02
tahle fotka a fotka od ethana jsou jediné kvalitní fotky ve finále, ostatní tady nemaj co dělat
divílek
Zajímalo by mne, ke kterému tématu tato fotka patřila, nikde jsem ji nezaregistroval. 6/9 00:50 429 hlasů.
hombre
8:40 450/2,66
cgbfth
fuck!
daniel
aaah,fuj,rychle odsud..
hjh
lol toje takoví hovno až se musim smát lol LOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLOLOLOLOLLLLLOOOOL
karkula94
jaks e sem neco takovho muze dostat?
jarda37
Hezká krajina.dobrý
zeoborlis
Jééééé to je ale nádhera... ale teď vážně... jak se něco takovýdleho mohlo umístit ve finále? Tahle soutěž je vážně padlá na hlavu.... někdo uploaduje fotku, kterou vyfotil někde mobilem a dostane se za to takhle daleko? To nemluvím o tom snímku s motýlem. Nechci aby to vypadalo, že jsem závistivec... ale přeci jen... je tu mnohem víc lepších... "no tohle není ani fotka.. je to jen omyl..." fotografií a vůči lidem, co jsou profesionálové je toto nefér a neuctivé.... řekněte mi.. co bude někdo jako tenhle člověk dělat se zrcadlovkou??? To si jí strčí pod postel a bude to? Vžyť.. sice se opakuji... ale tohle není ani pokus o snímek.... nevkusný styl... v pozadí rozvod elektřiny... .. jo... myslím, že nemá cenu sem posílat ani jednu fotku, když tu soutěž skoro vyhraje tenhle nímand.
fuji
fotografia je dôkazom smerovania tejto fotosúťaže -verím,že "zvíťazí " tak ako vo svojom kole -a už zaradené oči kole